InterCHARM  Україна 2021 відбудеться 22-24 вересня 2021 року. Місце проведення: Міжнародний виставковий центр Київ, Броварський пр-т, 15 (ст. М. «Лівобережна»). InterCHARM Україна -  найавторитетніша подія в індустрії краси. Захід є ефективним майданчиком для демонстрації нових продуктів і технологій у всіх сферах світової beauty-індустрії. Щорічно виставку відвідує більше 35 тисяч фахівців індустрії краси.

Цього року виставка пройде в нестандартному форматі. Унаслідок епідемії COVID-19. весняний Конгрес Індустрії Краси Pro Beauty Expo був перенесений на осінь і буде проходити паралельно з виставкою InterCHARM - Україна 2021. Майданчик з даними заходами розділить Clean Expo 2021 - виставка професійного клінінгу для готелів, SPA, салонів краси і фітнес-центрів.

В рамках  виставки проводитися велика кількість навчальних заходів з косметології, макіяжу, масажу, нігтьового сервісу, перукарського мистецтва, менеджменту та маркетингуї. На InterCHARM Україна діє Байєрська програма - сервіс для відвідувачів, що полегшує пошук потрібних постачальників та продукції на виставці. Програма дає можливість відвідувачам і експонентам заздалегідь призначити один одному зустрічі, які будуть проводитися протягом 3 днів роботи виставки.

ВАШ ПРОМО КОД : MEBEL
НАШ НОМЕР СТЕНДА: 1A-3-47